Týden knihoven 2020

01.09.2020 10:33

V rámci celorepublikové akce se připojuje k Týdnu knihoven i naše milínská kulturní instituce. Z důvodu voleb se však akce posouvají o týden později. U nás tedy slavíme Týden knihoven až od 12. října 2020.

Od pondělí 12. října do soboty 17. října bude v předsálí Kulturního domu Milín připravena „Velká knižní party“. Na stolech najdete volně rozložené vyřazené knižní tituly, které byly odepsány při revizi. Tu knihovnice prováděly během koronavirové uzavírky letos na jaře.

Kdokoliv si může odnést jakoukoliv knihu. Výběr je velký; od naučné literatury (pro dospělé i děti), přes beletrii až po poezii.

Vše ZDARMA!

Předsálí bude otevřeno každý den od 9 do 17 hod. I po této době si budou moci lační zájemci odnést vyřazené knihy ze stolku umístěného 24 hodin po celý týden před vchodem. Do předsálí, kde bude větší výběr, se bude možno dostat i při promítání  kina před 20. hodinou.

Další akcí v rámci Týdne knihoven bude dárkové překvapení pro děti předškolního věku, které přijdou (přijedou) se svými rodiči. Přijďte v jakoukoliv otvírací dobu knihovny (i když bude zavřené dětské oddělení).