SETKÁNÍ MEZI KNIHAMI

24.01.2019 09:39

Druhé setkání mezi regály a knihami po zavírací době se uskuteční v pátek 8.února 2019. Oficiálně neoficiální začátek bude v 18 hodin v oddělení pro dospělé (přízemí), ale vítani budou i ti, co dorazí a něco málo později.

Co Vás (nás) vlastně čeká? V programu je uvedeno: seznámení s knižními novinkami, výměna čtenářských tipů, co se děje s knihou než se dostane do regálu, knihovnicko-knižní rébus, pozorování ohně (bude zapálen pro tuto příležitost krb) a nebude-li oheň stačit je v plánu zahřívání i osvědčenými nápoji.

Uvedený program můžeme směle nazvat programem orientačním. Protože jak bude setkání probíhat, bude záležet na Vás, kteří přijdete a na náladě, kterou přinesete.

My knihovnice máme jediný cíl - prožít s Vámi pěkný páteční večer. A rádi bychom tato setkání 1x za měsíc pravidelně opakovaly (alespoň po dobu dlouhých zimních měsíců).